Jesteś tutaj: Komórka ds. rozwiązywania problemów

Komórka ds. rozwiązywania problemów

Szanowni Doktoranci,

Wydziałowa Rada Samorządu Doktoranckiego zdaje sobie sprawę, ze mogą pojawić się w trakcie studiów różne problemy. Postanowiliśmy zatem utworzyć komórkę ds. rozwiązywania problemów. Jej zadaniem będzie rozwiązywanie drobnych problemów, których specyfika wyklucza udanie się do instytucji uniwersyteckich.

Podejmowane działania

1. Zapoznanie się z problemem zgłaszanym przez doktoranta.
  2. Rozmowa z osobą generującą problem w celu poznania zdania obu stron.
  3. Zorganizowanie spotkania ze stronami w celu polubownego rozwiązania problemu.
  4. Zorganizowanie spotkania z kierownikiem studiów doktoranckich.
  5. Rozmowa z władzami Instytutu, w którym doktorant zgłaszający problem prowadzi badania.

Podane powyżej punkty, pokazują działania ogólne, które będą podejmowane w celu wyjaśnienia przedkładanej sprawy. Mogą one ulegać modyfikacjom w zależności od charakteru problemu. W przypadku jego rozwiązania, procedura zostaje zawieszona.

• Wydziałowa Rada Samorządu Doktoranckiego
  • Kierownik Studiów Doktoranckich - w przypadku, gdy skarga dotyczy działalności WRSD