Jesteś tutaj: Konwersatorium Ekonofizyki

Konwersatorium Ekonofizyki

Zapraszamy serdecznie na konwersatorium Ekonofizyki

Koncepcje wyceny w rachunkowości ze szczególnym uwzględnieniem wyceny według wartości godziwej

które poprowadzi

dr Tomasz Gabrusewicz

Katedra Polityki Pieniężnej i Rynków Finansowych, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

• data
    piątek, 4 marca 2016, godzina 14:00
  • miejsce
    sala 513 (Zakład Fizyki Teoretycznej)
    Instytut Fizyki, Uniwersytecka 4, Katowice

Zainteresowania badawcze dr Gabrusewicza koncentrują się na teorii rachunkowości, rachunkowości odpowiedzialności społecznej, etyki i odpowiedzialności w rachunkowości, nadzorze korporacyjnym. Dodatkowym kierunkiem badań, łączącym wcześniejsze jest rola rachunkowości w zrównoważonym rozwoju.

Właściciel Kancelarii Doradztwa Finansowego, twórca strategii rozwoju wielu przedsiębiorstw. Ekspert min. instytucji takich jak: European Federation of Accountants and Auditors for small and medium-sized enterprises (EFAA), Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT), Stowarzyszenia Finansów i Rachunkowości na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju.

Autor, współautor i redaktor ponad 60 książek, artykułów, opracowań z zakresu rachunkowości i finansów.