Jesteś tutaj: Internetowy kurs ochrony radiologicznej

Internetowy kurs ochrony radiologicznej

• opiekun
    dr hab. Elżbieta Stephan
  • mail/www
  • temat
    Internetowy kurs ochrony radiologicznej

Opis

Celem projektu jest przygotowanie kursu ochrony radiologicznej w celu jego udostępnienia na platformie e-learningowej. Kurs ten jest przeznaczony dla studentów studiów I stopnia, którzy po raz pierwszy przystępują do ćwiczeń laboratoryjnych na Pracowni Jądrowej. Zadaniem studenta (studiów II stopnia) przygotowującego projekt jest przedstawienie informacji dotyczących promieniowania, dawek i zasad pracy ze źródłami promieniotwórczymi w poglądowy i ciekawy sposób. Kurs powinien też zawierać elementy interaktywne, testy i zadania pozwalające na powtórzenie i sprawdzenie swojej wiedzy przez studentów.