Jesteś tutaj: Analiza zachowań techniką motion capture

Analiza zachowań techniką motion capture

Opis

Metoda motion capture z powodzeniem wykorzystywana jest w produkcjach gier komputerowych. Ruch aktorów przechwytywany jest przez kamery i nastepnie wykorzstywany do renderowania bardzo rzeczywistego ruchu bohaterów gier komputerowych.

Podobne metody można wykorzystac do analizy zachowań, ruchu i skuteczności nauki studentów medycyny (ale i lekarzy, ratowników medycznych...). W projekcie będziemy analizować obraz z kamer rejestrujących zachowanie studentów na sali resuscytacyjnej, zmiany ich zachowań wraz z postepem szkolenia oraz samą ergonomia takiej sali.