Jesteś tutaj: Obrona pracy doktorskiej mgr Anny Mrozek-Wilczkiewicz

Obrona pracy doktorskiej mgr Anny Mrozek-Wilczkiewicz

Dyrektor Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zawiadamia, że 14 października 2013 r. o godzinie 13.30 w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie przy ul. 75 Pułku Piechoty 75 w auli P/0/01 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Anny Mrozek-Wilczkiewicz.

Tytuł rozprawy doktorskiej

• Poszukiwanie nowych chelatorów żelaza dla terapii przeciwnowotworowych

Promotorzy

• prof. dr hab. Alicja Ratuszna – Instytut Fizyki; Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • prof. dr hab. Jarosław Polański – Instytut Chemii; Uniwersytet Śląski w Katowicach

Recenzenci

• prof. dr hab. Barbara Malawska – Collegium Medicum; Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  • dr hab. Roman Wrzalik, prof. UŚ – Instytut Fizyki; Uniwersytet Śląski w Katowicach

Rozprawa doktorska jest wyłożona do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.