Jesteś tutaj: Obrona pracy doktorskiej mgr Gabrieli Bednarek

Obrona pracy doktorskiej mgr Gabrieli Bednarek

Dyrektor Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zawiadamia, że 25 września 2013 r. o godzinie 12:15 w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie przy ul. 75 Pułku Piechoty 75, w sali P/1/14 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Gabrieli Bednarek.

• Tytuł rozprawy doktorskiej: Wpływ przejść spinowych na zmianę struktury krystalicznej w wybranych związkach kompleksowych Fe(II)
  • Promotor: dr hab. Joachim Kusz, prof. UŚ – Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • Recenzenci:
    prof. dr hab. Andrzej Burian – Uniwersytet Śląski w Katowicach
    prof. dr hab. Adam Pietraszko – Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN we Wrocławiu

Rozprawa doktorska jest wyłożona do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.