Kontakt

 • adres: Instytut Fizyki
  ul. 75 Pułku Piechoty 1
  41-500 Chorzów
 • tel: (0-32) 349-38-75
 • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nagrody

 • Laureat, zdobywca Złotego Lauru, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 4.200 zł lub w przypadku podjęcia studiów w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach nagrodę pieniężną w wysokości 8.000 zł płatną w dwóch równych ratach. Pierwsza rata płatna po podjęciu studiów w Instytucie Fizyki, druga rata płatna po zaliczeniu pierwszego semestru studiów w Instytucie Fizyki.
 • Laureat, zdobywca Srebrnego Lauru, w przypadku podjęcia studiów w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6.000 zł płatną w dwóch równych ratach. Pierwsza rata płatna po podjęciu studiów w Instytucie Fizyki, druga rata płatna po zaliczeniu pierwszego semestru studiów w Instytucie Fizyki.
 • Laureat, zdobywca Brązowego Lauru, w przypadku podjęcia studiów w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 4.000 zł płatną w dwóch równych ratach. Pierwsza rata płatna po podjęciu studiów w Instytucie Fizyki, druga rata płatna po zaliczeniu pierwszego semestru studiów w Instytucie Fizyki.
 • W przypadku niepodjęcia przez laureata studiów w Instytucie Fizyki w roku akademickim 2013/2014, uprawnienie do otrzymania nagrody związanej z podjęciem studiów w Instytucie Fizyki UŚ z wszelkimi uwarunkowaniami, przechodzi na kolejnego laureata lub finalistę Konkursu, który uzyskał kolejną, największą liczbę punktów. Uprawnienie do otrzymania nagrody niezwiązanej z podjęciem studiów w Instytucie Fizyki przechodzi na kolejnego laureata lub finalistę konkursu, który uzyskał kolejną największą liczbę punktów w przypadku gdy laureat lub finalista do niej uprawniony wybrał nagrodę związaną z podjęciem studiów w Instytucie Fizyki.
 • Laureaci konkursu, którzy w 2013 roku będą abiturientami, zostaną przyjęci na studia w Instytucie Fizyki UŚ bez postępowania kwalifikacyjnego. Pozostali laureaci, z chwilą uzyskania świadectwa dojrzałości, będą przyjęci na tych samych warunkach.
 • Wszyscy finaliści otrzymają dyplomy udziału w finale, medale oraz nagrody książkowe. 
Free business joomla templates

Distributed by SiteGround