Informacje ogólne

1. Istnieje możliwość zakwaterowania w domach studenckich Uniwersytetu Śląskiego. Grupy chętne do skorzystania z noclegów w domach studenckich prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zgłoszeniowym.
  2. Dodatkowe informacje na temat konkursu oraz zakwaterowania w domach studenckich Uniwersytetu Śląskiego można otrzymać pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem (32) 359 11 70.
  3. Szkoły biorące udział w eliminacjach otrzymają dyplomy uczestnictwa w Konkursie.
  4. Zakodowana lista uczestników wraz z liczbą zdobytych punktów zostanie zamieszczona na stronie Konkursu.
  5. O liście finalistów nauczyciele zgłaszający uczestników zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną nie później niż 5 marca.
  6. Wszystkie zadania konkursowe, wraz z rozwiązaniami, zostaną zamieszczone na stronie Konkursu.