Informacje ogólne

1. Istnieje możliwość zakwaterowania w domach studenckich Uniwersytetu Śląskiego. Grupy chętne do skorzystania z noclegów w domach studenckich prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zgłoszeniowym.
  2. Dodatkowe informacje na temat konkursu oraz zakwaterowania w domach studenckich Uniwersytetu Śląskiego można otrzymać pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie pod numerem (32) 359 1170
  3. Szkoły biorące udział w I etapie Konkursu otrzymają Dyplomy Uczestnictwa.
  4. Zakodowana lista uczestników wraz z liczbą zdobytych punktów zostanie zamieszczona na stronie Konkursu.
  5. O liście finalistów dyrektorzy szkół zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną.
  6. Wszystkie zadania I etapu Konkursu, wraz z rozwiązaniami, zostaną zamieszczone na stronie Konkursu.