Kontakt

 • adres: Instytut Fizyki
  ul. 75 Pułku Piechoty 1
  41-500 Chorzów
 • tel: (0-32) 349-38-75
 • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin Konkursu

Konkurs składa się z dwóch etapów. Można potraktować go jako test wiedzy na poziomie szkół ponadgimnazjalnych oraz jako przygotowanie do studiów wyższych w zakresie fizyki i nauk jej pokrewnych na uniwersytetach i politechnikach. 

Zgłoszenia na Konkurs

 1. Zgłoszenia (DOC) przyjmowane będą do 6 lutego 2012r włącznie. 

 2. Formularze zgłoszeniowe należy nadsyłać wyłącznie drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://fizyka.us.edu.pl/konkurs.
  Prosimy nauczycieli o zgłaszanie uczniów pocztą elektroniczną wraz z podaniem: imienia i nazwiska ucznia, nazwy szkoły, adresu pocztowego i elektronicznego szkoły, telefonu kontaktowego. 

 1. Do konkursu przystąpić może nie więcej niż 10 uczniów z jednej szkoły i z wszystkich klas.

 2. Limit miejsc wynosi 600 osób. O przyjęciu do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń.

 3. Opłata za udział w Konkursie wynosi 10 zł za każdego ucznia-uczestnika Konkursu.

Po uzyskaniu informacji o wstępnej akceptacji zgłoszenia, opłatę za wszystkich uczestników ze szkoły należy wpłacić na konto:

Uniwersytet Śląski
ul. Bankowa 12
40-007 Katowice
74 1050 1214 1000 0007 0000 7909
Tytuł wpłaty: „Fizyka się Liczy 2012”

 Kopię dokonanego przelewu (plik pdf) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , będzie to równoznaczne z przyjęciem uczniów do udziału w Konkursie.

Free business joomla templates

Distributed by SiteGround