Kontakt

 • adres: Instytut Fizyki
  ul. 75 Pułku Piechoty 1
  41-500 Chorzów
 • tel: (0-32) 349-38-75
 • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin Konkursu

Konkurs składa się z dwóch etapów. Można potraktować go jako test wiedzy na poziomie szkół ponadgimnazjalnych oraz jako przygotowanie do studiów wyższych w zakresie fizyki i nauk jej pokrewnych na uniwersytetach i politechnikach.

Zgłoszenia na Konkurs.

 1. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 grudnia 2010 włącznie, wyłącznie drogą e-mailową na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Formularz zgłoszeniowy znajduje się na tutaj (DOC).
 2. Do konkursu przystąpić może nie więcej niż 10 uczniów z jednej szkoły.
 3. Limit miejsc wynosi 600 osób. O przyjęciu do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń. 
 4. Opłata za udział w Konkursie wynosi 10 zł za każdego ucznia-uczestnika Konkursu.
 5. Prosimy nauczycieli fizyki o zgłaszanie uczniów pocztą elektroniczną wraz z podaniem nazwy, telefonu, adresu pocztowego i elektronicznego szkoły. Po uzyskaniu informacji o wstępnej akceptacji zgłoszenia, opłatę za wszystkich uczestników należy wpłacić na konto:

Uniwersytet Śląski
ul. Bankowa 12
40-007 Katowice
74 1050 1214 1000 0007 0000 7909
Tytuł wpłaty: „Fizyka się Liczy 2011”

Przesłanie pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  kopii dokonanego  przelewu (plik pdf) będzie równoznaczne z przyjęciem do udziału w Konkursie. 

Istnieje możliwość zakwaterowania w domach studenckich Uniwersytetu Śląskiego (koszt noclegu to 36 zł/osobę w pokoju dwuosobowym, bez śniadania). Grupy chętne do skorzystania z noclegów w domach studenckich prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zgłoszeniowym.

Dodatkowe informacje na temat konkursu oraz zakwaterowania w domach studenckich Uniwersytetu Śląskiego można otrzymać pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie pod numerem  (32) 359 1170.

Free business joomla templates

Distributed by SiteGround