Jesteś tutaj: Prace magisterskie

Prace magisterskie

1. J. Słoka
    "Badanie aerosoli metodą spektroskopii fotoelektronów i podczewieni"
  2. M. Adamiec
    "Charakterystyka aerosolu atmosferycznego w centrum Katowic"
  3. R. Babiarz
    "Badania składu chemicznego zębów ludzkich metodami rentgenowskimi"
  4. M. Kandziora
    "Badanie przyrostów rocznych świerka pospolitego (Picea abies L.) metodą spektroskopii fotoelektronów"
  5. Ł. Joszko
    "Badanie przyrostów rocznych sosny (Pinus Sylvestris) metodą spektroskopii XPS"
  6. K. Dworaczyk
    "Badanie efektów biodegradacji politereftalanu etylenu (PET) metodą spektroskopii fotoelektronów (XPS)"
  7. A. Palikowska
    "Badanie biodegradacji modyfikowanych polimerów syntetycznych z udziałem mikroorganizmów glebowych metodą spektroskopii fotoelektronów (XPS)"
  8. Barbara Błaszczak
    "Badanie składu chemicznego pyłów kominowych z wybranych zakładów przemysłowych metodą spektroskopii fotoelektronów"
  9. Paulina Tokarz
    "Porównanie składu chemicznego pyłu letniego i zimowego z Zabrza metodą spektroskopii fotoelektronów"
  10. Justyna Płoszaj
    "Badanie składu chemicznego pyłów mieszkaniowych metodą spektroskopii fotoelektronów"
  11. Patrycja Lisowska
    „Badanie biodegradacji polimerów metodami spektroskopowymi”
  12. Monika Markiton
    „Analiza chemiczna pyłu zimowego z Zabrza metodami XPS i SEM”
  13. Marta Sosada
    „Badanie aerosolu powietrza zebranego w Dąbrowie Górniczej w lecie 2008 metodami XPS i SEM”
  14. Dorota Widuch
    „Badanie składu chemicznego i morfologii pyłów zebranych wiosną 2008 w Dąbrowie Górniczej metodami XPS i SEM”
  15. Damian Siwczyk
    Mikroanaliza chemiczna metodami XPS i SEM próbek aerosoli powietrza zebranych 6 maja 2008 w Zabrzu”
  16. Małgorzata Sierant-Leśnik
  17. Maciej Sordyl
    „Biodegradacja polimerów. Badanie modyfikacji politereftalanu etylenu domieszkowanego Bionolle przy użyciu enzymów grzybów zgnilizny białej – Panus tigrinus metodą XPS”
  18. Bartosz Iwański
    „Badanie bioaerosolu bakteryjnego metodą XPS i SEM/Cryo”
  19. Agnieszka Mrozowska
    „ Badania Bakterii Bacillus cereus, myci des i E. Coliobecnych w bioaerosolu na terenie oczyszczalni ścieków”
  20. Paweł Faliszewski
    „Badanie degradacji w kompoście politereftalanu etyleny i poliestru Bionolle metodą spektroskopii fotoelektronów oraz przy pomocy mikroskopu elektronowego”
  21. Adam Kijas
    „Badanie biodegradacji poliestrów:aromatycznego PET i alifatycznego Bionolle z użyciem termofilnego szczepu Thermobifida Fusca oraz w kompoście metodami XPS i SEM”
  22. Paweł Marzec
    „Struktura elektronowa cienkich warstw poliazometin dla fotowoltaiki, osadzonych metodą rozwirowania (spin-coating) z różną prędkością obrotową”
  23. Patrycja Grazidei
    „Analiza składu chemicznego narzędzi stomatologicznych stosowanych w endodoncji metodą SEM/EDX”
  24. Agnieszka Chwastek
    „Badanie składu chemicznego, struktury elektronowej oraz morfologia cienkich warstw polimerów przewodzących dla fotovoltaiki osadzonych metodą rozwirowania (spin coating)