Jesteś tutaj: VIII Ogólnopolska Konferencja Kół Naukowych Fizyków "Piknik Naukowy 2009"

VIII Ogólnopolska Konferencja Kół Naukowych Fizyków "Piknik Naukowy 2009"

"Piknik Naukowy" jest czterodniową imprezą organizowaną przez studentów dla studentów. Odbywa się corocznie na wiosnę (kwiecień, maj). Jej formuła to połączenie konferencji naukowej z luźniejszymi formami spędzania czasu.

Podczas konferencji odbywają się m.in. wykłady znakomitych przedstawicieli polskiej nauki, jak również seminaria wygłaszane przez uczestników konferencji -- studentów, którzy mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć oraz zainteresowań. Tradycyjnie podczas konferencji przewidziany jest wieczorek integracyjny mający na celu nawiązanie bliższej znajomości oraz współpracy między pracownikami naukowymi a studentami.

Tegoroczna konferencja odbywa się w dniach 23-26 kwietnia 2009r. w pensjonacie Biały Orzeł w Brennej.

Więcej informacji na stronie konferencji.