Jesteś tutaj: StudiaDla studentaAktualności dla studentaII edycja targów kariery JOBS SPOT w Katowicach

II edycja targów kariery JOBS SPOT w Katowicach

jobs spotSzanowni Państwo Dziekani Wydziałów oraz Pracownicy Akademiccy Uniwersytetu Śląskiego,

pragnę poinformować, że 19 listopada 2014 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się II edycja targów kariery JOBS SPOT w Katowicach.

JOBS SPOT 2014 to nowa inicjatywa pozwalająca studentom i absolwentom na zapoznanie się z ofertami pracy, praktyk i staży już na początku roku akademickiego. Wydarzenie umożliwi bezpośredni kontakt z przedstawicielami najbardziej prestiżowych firm, zadawanie pytań związanych z procesami rekrutacyjnymi oraz pozostawienie własnej aplikacji pracodawcom.
Ponadto, uczestnicy zainteresowani poszerzeniem wiedzy na temat konkretnego pracodawcy, będą mieli szansę na udział w innowacyjnej formule spotkań, czyli ROZMÓW NA OKRĄGŁO! Podczas 30 minutowego spotkania pracodawca i 8-10 studentów będą mogli zasiąść razem przy okrągłym stole.

Szczegóły dostępne na stronie Biura Karier UŚ http://bk.us.edu.pl/przyjdz-na-jobs-spot-19-listopada

Serdecznie zapraszam

dr hab. Mirosław Nakonieczny