Jesteś tutaj: StudiaDla studentaAktualności dla studentaStypendia FORSZT

Stypendia FORSZT

Uniwersytet Śląski w Katowicach przyjmie na studia doktoranckie w Instytucie Informatyki, Instytucie Fizyki oraz Instytucie Nauki o Materiałach aktywnych młodych kandydatów zainteresowanych pracą naukową oraz rozwojem własnej kariery naukowej w ramach współpracy z przemysłem oraz partnerami zagranicznymi.

Poszukujemy utalentowanych, dynamicznych i zmotywowanych do innowacyjnej pracy kandydatów zainteresowanych dalszym rozwojem naukowym w interdyscyplinarnych zespołach. Wysokość stypendium doktoranckiego to 4000 PLN miesięcznie w pierwszym roku oraz 4500PLN przez 9 miesięcy w drugim roku. Nabór trwa do 20 września 2014r. Warunkiem koniecznym przyznania stypendiów jest zapisanie się na Studia Doktoranckie w odpowiednich instytutach.

Tematyka badawcza obejmująca poszczególne stypendia, regulamin oraz odpowiednie dokumenty dostępne są na stronie projektu.

forszt.us.edu.pl