Jesteś tutaj: StudiaDla studentaAktualności dla studentaStypendium Ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów

Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów

Dziekanat Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ zawiadamia o możliwości złożenia wniosku o przyznanie stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akad. 2014/2015.

Jednocześnie informujemy, iż:

1. Termin składania wniosków w dziekanacie – pok. nr 219- mija 19 września 2014 r.
  2. Student składa trzy egzemplarze wniosku oraz jeden komplet dokumentacji nt. uzyskania wybitnych osiągnięć naukowych, artystycznych lub sportowych.
  3. Wnioski stypendialne powinny być raczej wypełnione elektronicznie, nie należy ponadto niczego usuwać z ich treści, jeżeli pewne rubryki nie są wypełniane należy pozostawić je puste i wpisać np. "nie dotyczy".
  4. Do wniosków należy dołączyć aktualny adres e-mailowy.

Szczegóły oraz formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej.