Jesteś tutaj: StudiaDla studentaAktualności dla studentaKonkurs pt. „Zbuduj strategię i zgarnij studia”

Konkurs pt. „Zbuduj strategię i zgarnij studia”

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza studentów ostatniego roku studiów organizowanych w ramach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach do udziału w konkursie pt. „Zbuduj strategię i zgarnij studia”. Zadaniem uczestników konkursu będzie przygotowanie strategii marketingowej Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Biuro Karier UŚ to jednostka zajmują się wspieraniem studentów, absolwentów i doktorantów UŚ w wejściu i funkcjonowaniu na rynku pracy. Na przygotowane strategie czekamy do 22 lutego 2013 roku. Nagrodą w konkursie jest uczestnictwo w studiach podyplomowych organizowanych przez Szkołę Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: