Jesteś tutaj: NaukaObrony doktorskieObrona pracy doktorskiej mgr Ewy Hylewskiej

Obrona pracy doktorskiej mgr Ewy Hylewskiej

Dyrektor Instytutu Fizyki UŚ zawiadamia, że 15 maja 2013 r. o godzinie 12:00 w sali 160 w Instytucie Fizyki (ul. Uniwersytecka 4, Katowice) odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Ewy Hylewskiej.

• Tytuł rozprawy doktorskiej
    Badanie przejścia między fazami smektycznymi SmA* - SmC* w ferroelektrycznych ciekłych kryształach z trójfenylowym mezogenem
  • Promotor
    prof. dr hab. Antoni Kocot – Uniwersytet Śląski w Katowicach; Instytut Fizyki

• Recenzenci
    prof. dr hab. Maria Massalska-Arodź – Instytut Fizyki Jądrowej Polskiej Akademii Nauk w Krakowie
    dr hab. Karol Pasterny – Uniwersytet Śląski w Katowicach

Rozprawa doktorska jest wyłożona do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.