Jesteś tutaj: Instytut FizykiAktualnościUroczystość nadania tytułu doctora honoris causa UŚ prof. Michałowi Hellerowi

Uroczystość nadania tytułu doctora honoris causa UŚ prof. Michałowi Hellerowi

afisz heller marzec201511 marca 2015 r. o godz. 11.00 w sali koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach odbędzie się uroczystość nadania tytułu doctora honoris causa Uniwersytetu Śląskiego księdzu profesorowi Michałowi Hellerowi – wybitnemu kosmologowi, filozofowi i teologowi. Wniosek Rad trzech Wydziałów: Matematyki, Fizyki i Chemii; Nauk Społecznych i Teologicznego został zatwierdzony przez Senat Uniwersytetu Śląskiego 27 stycznia 2015 r.