Jesteś tutaj: Instytut FizykiAktualnościŚląskie Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim

Śląskie Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim

Już 6 marca 2013 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, odbędzie się wiosenna edycja Śląskich Targów Kariery.                                                                                             Każdy kto szuka pracy, praktyki czy stażu, albo chce dowiedzieć się jak założyć własną firmę to koniecznie musi odwiedzić targi. Przez cały czas trwania targów będą organizowane mniejsze spotkania i prezentacje pracodawców ze studentami, które zazwyczaj dotyczą tematów związanych z efektywnym poszukiwaniem pracy, rozwojem osobistym, jak również rozwiązywaniem problemów biznesowych.

Podczas targów obecni będą przedstawiciele takich firm jak: UBS Poland Service Centre, PwC, Ernst & Young, Synthon, Nokia Siemens Network, Shell, Aon Hewitt, Capgemini.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie: