Jesteś tutaj: Seminarium FORSZT

Seminarium podsumowujące realizację projektu

Fundament Optymalnego rozwoju: Staże z Technologii – FORSZT

08 czerwca 2015 r.

Sala Rady Wydziału Matematyki Fizyki i Chemii (s. 227)
ul. Bankowa 14

program

Część I

• 9.30-9.55
    powitanie i rozpoczęcie seminarium – prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Gospodarką; prof. zw. dr hab. Alicja Ratuszna Dziekan Wydziału MFiCH; prof. zw. dr hab. inż. Zygmunt Wróbel Dyrektor Instytutu Informatyki (Wydział Informatyki i Nauk o Materiałach, Instytut Informatyki)
  • 10:00 – 11:30
    Prezentacje związane ze stażami, profile firm, współpraca pomiędzy przedsiębiorstwami i UŚ, dalsze perspektywy współpracy
    • Kierownik Działu Jakości i Technologii Mariola Mikoda, Samodzielny Technolog Marta Grzyb,: Dyrektor Personalny Marta Orszulik-Gębczyńska (SGL Carbon)
    • Robert Koprowski (Wydział Informatyki i Nauk o Materiałach UŚ, Instytut Informatyki)
    • Dyrektor Generalny Agata Nobis (F.H odczynniki Agata Nobis)
    • Aleksander Sochanik ( Centrum Onkologii - Oddział w Gliwicach )
    • Prezes firmy Damian Kasperczyk ( Ekoinwentyka Sp. z o.o. )

Przerwa kawowa 11.30-12.00

Część II

12.00-13:45

• FORSZT – stypendia, staże i inne działania (podsumowanie) – prof. dr hab. Janusz Gluza, Koordynator Projektu
  • Sławomir Kula ( stypendysta /doktorant projektu „FORSZT”, stażysta w przedsiębiorstwie)
  • Prezes zarządu Mirosław Śnietura ( Gentelmed Sp. z o.o.)
  • Armand Cholewka ( Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, Instytut Fizyki)
  • Aleksandra Słapik ( stypendystka /doktorantka projektu „FORSZT”, stażystka w
  • Wiceprezes zarządu Sławomir Wilczyński (Instytut Medycyny Estetycznej Meritum Sp. z o.o.)
  • prof. zw. dr hab. inż. Jarosław Polański, Prodziekan kierunku chemia (Wydział Matematyki, Fizyki, Chemii, Zakład Chemii Organicznej)

• Otwarty panel dyskusyjny i zakończenie seminarium