Jesteś tutaj: Warsztaty dla studentów i doktorantów pt. "Dynamika w układach kilku nukleonów - teoria i eksperyment"

workshop darkred poster  Zapraszamy do udziału w warsztatach pt. "Dynamika w układach kilku nukleonów - teoria i eksperyment", które
organizujemy we współpracy Instytutem Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytutem Fizyki Jądrowej w Krakowie oraz Wydziałem Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Warsztaty te są dedykowane dla wszystkich studentów i doktorantów, których interesuje fizyka jądrowa. Zarówno studenci z zamiłowaniem teoretycznym, jak i eksperymentalnym znajdą coś dla siebie. Zachęcamy do zainteresowania programem warsztatów na stronie: www.warsztaty_3n.ifj.edu.pl/