Jesteś tutaj: Uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa UŚ prof. Rainerowi Waserowi

Uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa UŚ prof. Rainerowi Waserowi

22 stycznia 2015 o godz. 11.00 w Auli nr 5 Wydziału Prawa i Administracji przy ul. Bankowej 11B odbędzie sie uroczystość nadania Doktora Honoris Causa Uniwersytetu Śląskiego fizykowi Panu Profesorowi Rainerowi Waserowi.

Prof. Rainer Waser jest wybitnym specjalistą z zakresu fizyki nieporządku w sieciach krystalicznych ciał stałych oraz światowej klasy ekspertem z zakresu fizycznych mechanizmów przełączania rezystywnego w pojedynczych i podwójnych tlenkach metali przejściowych.