Jesteś tutaj: Nagrody Dyrektora Instytutu Fizyki

Nagrody Dyrektora Instytutu Fizyki

W dniu 12 listopada 2014 r. zebrało się Kolegium ds. Nagrody Dyrektora Instytutu Fizyki dla najlepszego studenta fizyki. Kolegium w składzie

• prof. dr hab. Andrzej Ślebarski, dyrektor Instytutu Fizyki
  • prof. dr hab. Marek Biesiada, zastępca dyrektora ds naukowych
  • dr hab. Elżbieta Stephan, zastępca dyrektora ds dydaktycznych

uznało, że nagrodę finansową za najlepsze osiągnięcia i wyniki w nauce otrzymują studenci studiów I II stopnia na kierunku Fizyka.

• Wojciech Flieger, student III roku Fizyki (I stopień)
  • Maciej Kozarzewski, student I roku Fizyki (II stopień)
  • Monika Richter, studentka I roku Fizyki (II stopień)

Wymienieni studenci uzyskali bardzo wysokie oceny za okres od I semestru do końca roku akademickiego 2013/2014 i dali się poznać prowadzącym zajęcia jako osoby pracowite i aktywne naukowo. Przyznane nagrody najlepszym studentom są jednocześnie formą promowania kierunku Fizyka na naszym Wydziale.