Jesteś tutaj: Akademia Dyplomacji w Katowicach

Akademia Dyplomacji w Katowicach

W roku akademickim 2014/2015 rusza nowa inicjatywa edukacyjna Uniwersytetu Śląskiego – Akademia Dyplomacji, przeznaczona dla polityków, urzędników, a także studentów (którzy ukończyli trzeci rok studiów) zainteresowanych etykietą dyplomatyczną, międzynarodowymi stosunkami politycznymi i gospodarczymi oraz polityką zagraniczną. W ramach programu będą uruchomione następujące bloki tematyczne: protokół dyplomatyczny i etykieta menedżera, wykłady połączone z debatami „okrągłego stołu”, warsztaty międzynarodowe, warsztaty z komunikacji, kulturowe obrazy świata oraz specjalistyczne zajęcia językowe.