Jesteś tutaj: III ogólnopolska konferencja pt. "Pomiędzy naukami – zjazd fizyków i chemików"

III ogólnopolska konferencja pt. "Pomiędzy naukami – zjazd fizyków i chemików"

pn201426 września 2014 r. w godzinach 9:30 - 17:00 w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie odbędzie się III ogólnopolska konferencja studentów i doktorantów pt. „Pomiędzy naukami – zjazd fizyków i chemików”. Podczas konferencji młodzi naukowcy przedstawią wyniki swoich badań w postaci komunikatów ustnych oraz plakatów naukowych. Wykład inauguracyjny pt. „Ciecze jonowe – ciekawostka laboratoryjna czy związki na miarę XXI wieku?” zostanie wygłoszony przez Panią dr hab. Marzenę Dzidę.

Szczegółowy plan konferencji znajduje się na stronie: www.pomiedzynaukami.us.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

• Wydziałowa Rada Samorządu Doktoranckiego
  • Instytut Fizyki im. Augusta Chełkowskiego
  • Instytut Chemii UŚ.

Patronat

• Dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii prof. zw. dr hab. Alicja Ratuszna
  • Katowicki Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego.