Jesteś tutaj: Jubileusz 50-lecia pracy naukowo-dydaktycznej prof. Jerzego Zioły

Jubileusz 50-lecia pracy naukowo-dydaktycznej prof. Jerzego Zioły

26 czerwca 2014 r. o godz. 10.00 w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie rozpocznie się seminarium naukowe z okazji jubileuszu 50-lecia pracy naukowo-dydaktycznej prof. zw. dr. hab. Jerzego Zioły.

W programie seminarium znajdą się m.in. wystąpienia:

• prof. zw. dr hab. Alicji Ratusznej, dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ;
  • prof. dr. hab. Mariana Palucha, kierownika Zakładu Biofizyki i Fizyki Molekularnej UŚ;
  • prof. zw. dr. hab. Sylwestra Rzoski - „Nieliniowy efekt dielektryczny: od Arkadiusza Piekary do Jerzego Zioły, i dalej";
  • dr. Kamila Kamińskiego - „Polimeryzacja wysokociśnieniowa. Nowe perspektywy syntezy materiałów wielkocząsteczkowych".

Podczas seminarium odbędzie się również występ artystyczny. W wydarzeniu udział weźmie prorektor ds. finansów i rozwoju prof. zw. dr hab. Stanisław Kucharski.