Kontakt

  • adres: Instytut Fizyki
    ul. 75 Pułku Piechoty 1
    41-500 Chorzów
  • tel: (0-32) 349-38-75
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jesteś tutaj: Konkurs w ramach dotacji dla młodych naukowców i doktorantów IF UŚ

Konkurs w ramach dotacji dla młodych naukowców i doktorantów IF UŚ

Młodych naukowców i doktorantów IF gorąco zachęcamy do składania wniosków na finansowanie projektów badawczych. Wnioski można składać w Sekretariacie Instytutu Fizyki UŚ do dnia 23 maja 2014 do godz. 10:00. Środki zostaną przyznane na drodze konkursu. Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Wnioski będą wstępnie kwalifikowane do oceny 23 maja, a 29 maja 2014 nastąpi ostateczna ich ocena i przyznanie środków.

Aby zapewnić dostępność dofinansowania badań doktorantom, którzy będąc na starcie swej działalności naukowej mogą nie posiadać dorobku dającego wyrównane szanse w konkursie i jednocześnie pragnąc zachęcić do aktywności na polu nauki (przez np. udział w konferencjach), doktorantom pierwszego i drugiego roku studiów doktoranckich przyznane zostanie dofinansowanie  w wysokości 1000,- PLN. Warunkiem uzyskania dofinansowania jest złożenie wniosku zawierającego temat projektu badawczego oraz dane personalne (z zaznaczeniem roku studiów III stopnia) w terminie jak wyżej. Nie wyklucza to możliwości udziału doktorantów pierwszych lat studiów w konkursie na ogólnych zasadach.

 

Free business joomla templates

Distributed by SiteGround