Jesteś tutaj: Walizka Czochralskiego

Walizka Czochralskiego

Zapraszamy nauczycieli fizyki, historii, matematyki i chemii do udziału w warsztatach „Walizka Czochralskiego”, które odbędą się w dniu 22 maja 2014 w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Warsztaty organizowane są przez Centrum Nauki Kopernik we współpracy z Pracownią Dydaktyki Fizyki Uniwersytetu Śląskiego. Trwają 6 godzin (z posiłkiem i przerwami na kawę) i kończą się wydaniem stosownego certyfikatu. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma także „Walizką Czochralskiego” zawierającą bogaty zestaw materiałów i przyrządów, pomoce dydaktyczne i scenariusze niezbędne do wykonania eksperymentów z dziedziny chemii, fizyki oraz przeprowadzenia badania historycznego. Połączenie nauk ścisłych z humanistycznymi w jednym, uzupełniającym się zestawie tworzy szerokie możliwości wykorzystania Walizki w pracy dydaktycznej. Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączniku.