Jesteś tutaj: XX Lecie Fizyki Medycznej na Śląsku

XX Lecie Fizyki Medycznej na Śląsku

Jubileusz XX-lecia Fizyki Medycznej na Śląsku stał się okazją do zorganizowania okolicznościowego Sympozjum. Odbędzie się ono w dniach 6 – 7 czerwca 2014 w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego (w Katowicach i w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie). Obchody XX-lecia Fizyki Medycznej na Śląsku w 2014 roku to liczące się wydarzenie nie tylko w skali województwa śląskiego ale i całego kraju. Liczymy na udane spotkanie wszystkich osób związanych z Fizyką Medyczną oraz osób aktualnie zaangażowanych w kształcenie fizyków medycznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronach PTFM