Jesteś tutaj: Seminarium FORSZT

Seminarium FORSZT

forsztZapraszamy na seminarium inaugurujące realizację projektu

„Fundament Optymalnego rozwoju: Staże z Technologii - FORSZT”

które odbędzie się 17 grudnia 2013 r. w Sali Rady Wydziału Matematyki Fizyki i Chemii (s. 227), ul. Bankowa 14.

• 9.30 – 11.30
    Część I: referaty pracowników naukowych UŚ oraz przedstawicieli przedsiębiorstw
  • 11.30-12.00
    Przerwa kawowa
  • 12.00 – 14.00
    Część II: referaty pracowników naukowych UŚ oraz przedstawicieli przedsiębiorstw
  • 14.00 – 15.00
    Otwarty panel dyskusyjny

Podczas seminarium przedstawione zostaną możliwości współpracy na linii Uczelnia-Gospodarka w ramach działań B+R (Badania + Rozwój), w szczególności w ramach współpracy UŚ z przedsiębiorcami z regionu.

• Praktyczne przykłady wspólnych przedsięwzięć.
  • Szczegóły płatnego programu stażowego w ramach projektu kierowanego do przedsiębiorców i pracowników UŚ. /18 staży dla pracowników przedsiębiorstw na UŚ / 9 staży dla pracowników UŚ u przedsiębiorców/

Szczegółowy program wkrótce na
www.forszt.us.edu.pl