Jesteś tutaj: Nuclear Physics and beyond - Wiktor Zipper retirement symposium

Nuclear Physics and beyond - Wiktor Zipper retirement symposium

Chcąc uhonorować długoletnią pracę prof. W. Zippera w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego i Jego wieloletnie kierowanie Zakładem Fizyki Jądrowej i Jej Zastosowań pragniemy zaprosić Państwa w dniu 30. września 2013 r. na sympozjum naukowe

"Nuclear Physics and beyond" - Wiktor Zipper retirement symposium

podsumowywujące osiągnięcia prof. dr hab. Wiktora Zippera. Sympozjum rozpocznie się o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii (s.227), przy ul. Bankowej 14 w Katowicach.  Po jego zakończeniu, ok. godz. 13-tej, będzie okazja do rozmów i wspomnień w gronie uczestników sympozjum.

Dla potrzeb organizacji sympozjum stworzyliśmy stronę indico

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa. W miarę możliwości prosimy o potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia (np. poprzez rejestracje na wyżej wymienionej stronie indico).

Prof. Jan Kisiel i dr Seweryn Kowalski