Jesteś tutaj: Mobilne stoisko kariery

Mobilne stoisko kariery

capgemini5 czerwca 2013 roku w godzinach 10.00 – 15.00 na deptaku uniwersyteckim (przed rektoratem) ustawione zostanie mobilne stoisko kariery, gdzie każdy student będzie mógł skonsultować swoje plany zawodowe z ekspertami z firmy Capgemini.

Przedsięwzięcie ma na celu przestawienie studentom możliwości, jakie stawia przed nimi rynek pracy zwłaszcza w odniesieniu do podjęcia pierwszego zatrudnienia jak i wakacyjnego stażu. Podczas spotkania studenci będą mogli porozmawiać, skonsultować lub stworzyć swoje CV pod okiem eksperta bądź też dowiedzieć się więcej o indywidualnych ścieżkach rozwoju.

W przypadku niepogody stoisko zostanie umieszczone w holu głównym na Wydziale Nauk Społecznych. Więcej informacji o wydarzeniu w linku Mobilne Stoisko Kariery na deptaku UŚ

Zapraszamy serdecznie!!!