Jesteś tutaj: Diamentowy fizyk

Diamentowy fizyk

W drugiej odsłonie programu „Diamentowy Grant” blisko stu wybitnych studentów z całej Polski otrzymało w środę 15 maja nagrody z rąk minister nauki prof. Barbary Kudryckiej. W gronie najlepszych znalazł się Pan Jakub Marcin Spiechowicz, student fizyki teoretycznej i wychowanek prof. Jerzego Łuczki. Jakub zajął 7 miejsce na 89 laureatów, choć warto podkreślić, że w gronie fizyków uplasował się najwyżej. Jest też pierwszą osobą na Wydziale, która otrzymała taki grant.

Jakub Spiechowicz

Więcej informacji o tegeorcznej edycji, listę laureatów i relację z ceremonii wręczania nagród znajdziecie na stronach MNiSW.