Język polskiLangue francaise
2 III 2008: Nowe oblicze naszej strony

Witam Państwa serdecznie!

Jak zapewne zauważyliście strona Waszego koła uległa dosyć gruntownym przemianom. Jest to twór, który wyszedł spod moich palców, może niezbyt zaawansowany graficznie, głównie z tego względu, że moja wiedza w zakresie obróbki graficznej ogranicza się do podstawowych czynności. Chciałbym od razu zaznaczyć, że póki co stonę najlepiej przeglądać w jedynych słusznych przeglądarkach, jak Firefox czy Opera, w każdym razie odradzam IE. Zapewniam, że strona zostanie usprawiona, by dobrze działać również z przeglądarkami firmy na "M". Stronka generalnie zawiera to samo, co zawierała jej poprzedniczka, treść, zdjęcia, itd. Mam nadzieję, że ta wersja choć trochę przyciąga oko. ;-)

W razie jakichkolwiek kłopotów z wyświetlaniem (pod FF i Operą, póki co, bo jestem świadom, że pod IE nie funkcjonuje dobrze) proszę o kontakt (ozehovsky at gmail dot com).

Pozdrawiam,
Marcin Orzechowski22 II 2008: Konferencja "Przestępca w objęciach Temidy"

Konferencja miała na celu pokazanie drogi, którą przebywa przestępca od dokonania czynu sprzecznego z prawem po odbycie kary. Etapy tej drogi są określane przez instytucje, których reprezentanci omówili działania podejmowane wobec sprawcy przestępstwa. Konferencja została podzielona na dwie części oddzielone 15 minutową przerwą. Pierwsza część przedstawiała losy sprawcy od popełnienia przestępstwa, po zakończenie postępowania prawomocnym orzeczeniem sądowym. Natomiast druga część konferencji dotyczyła pracy z podsądnym na etapie postępowania wykonawczego. Po każdym wystąpieniu miał miejsce panel dyskusyjny mający na celu poszerzenie nowo nabytej wiedzy o interesujące studentów aspekty, a także podzielenie się własnymi opiniami w tej dziedzinie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008
Zespół KN MSNP we współpracy z ozeh'em

Strona o Linux!Pobierz firefoxa!Poprawny XHTML 1.1!Poprawny CSS!